, Antwerpen, 2007, gebrocheerd, 224 pagina?? s met veel afbeeldingen en beschrijving der stukken. prachtige uitgave, nieuw
De tentoonstelling Waas Zilver 1700-1869 kadert in het tentoonstellings- en onderzoeksbeleid om de hiaten in de geschiedenis van de Belgische edelsmeedkunst op te vullen. Aan de hand van het doorgedreven onderzoek werden 148 zilveren voorwerpen teruggevonden die in Beveren, Lokeren, Rupelmonde, Sint-Niklaas en Temse tussen 1700 en 1869 werden vervaardigd. Een catalogus; Inleiding: Prof. dr. Leo De Ren. De geselecteerde objecten worden in kleur afgebeeld. Het boek bevat ook een handig fotografisch repertorium van de zilvermerken. Samenvattingen in het French, Deutsch en English. ISBN 9789066251021. Vormgeving: Frederik Hulstaert.
, Antwerpen, 2007, Softcover, 224 pagina's met veel afbeeldingen en beschrijving der stukken. prachtige uitgave, nieuw ISBN 9789066251021.
Sterckshof Studies 34. De tentoonstelling Waas Zilver 1700-1869 kadert in het tentoonstellings- en onderzoeksbeleid om de hiaten in de geschiedenis van de Belgische edelsmeedkunst op te vullen. Aan de hand van het doorgedreven onderzoek werden 148 zilveren voorwerpen teruggevonden die in Beveren, Lokeren, Rupelmonde, Sint-Niklaas en Temse tussen 1700 en 1869 werden vervaardigd. Een catalogus; Inleiding: Prof. dr. Leo De Ren. De geselecteerde objecten worden in kleur afgebeeld. Het boek bevat ook een handig fotografisch repertorium van de zilvermerken. Samenvattingen in het French, Deutsch en English. ISBN 9789066251021. Vormgeving: Frederik Hulstaert.
, MOU in Oudenaarde., Zwijndrecht, 2012 hardcover met stofomslag, rijkelijk geillustreerd, met stempels van zilversmeden, 199 pages ., ill. . includes summaries in French, German and English. ISBN 9789074311762.
Deze publicatie is een uniek overzichtswerk waarin de geschiedenis en het gebruik van molenbekers in Europa wordt geschetst. Het rijkelijk geillustreerde boek met hardcover bevat samenvattingen in het French, German en English. //This publication is a unique survey work outlining the history and use of mill cups in Europe. The lavishly illustrated hardcover book includes summaries in French, German and English.
Munchen VERLAG BRUCHMANN 1925- gd.IN8 toile dec.ed.-228p.-ill.in et ht en noir et en couleur.-750 Gramm.
Remise de 20% pour toutes commandes égales ou supérieures à 200 €
Editorial Castalia. 1996. In-12. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Papier jauni. 283 pages - livre en espagnol.. . . . Classification Dewey : 460-Langues espagnole et portugaise
Coleccion literatura y sociedad n°58. Classification Dewey : 460-Langues espagnole et portugaise
N.G.ELWERTSCHE Verlag MARBURG in HESSEN 1913 - gd.IN8 broche.-240+LXXVIII+ marken der hanauen fabrik +XXXV ht en couleur et en bistre sous serpentes -bon exemplaire.
Remise de 20% pour toutes commandes égales ou supérieures à 200 €